Ruim 5 weken geleden hebben we vol goede moed de actie kerkbalans ingeluid. Met brieven of mails zijn alle leden benaderd. Nu zien we dat een groot aantal van de leden die via mail zijn benaderd nog niet hebben gereageerd. Dat is nogal bijzonder en we hebben uitgezocht wat de oorzaak hiervan is. Hiervoor hebben wij ook contact gezocht met LRP, de landelijke uitvoerder van kerkbalans. Gebleken is dat het fout is gegaan bij het verzenden van de mails door LRP. De mails zijn wel verstuurd maar een flink aantal is niet doorgestuurd door de provider van de geadresseerden. Heel vervelend en wij zijn hierin best teleurgesteld. Wij gaan volgende week iedereen die per mail is benaderd maar van wie wij nog geen toezegging of een andere reactie hebben ontvangen opnieuw per mail benaderen.  Dus als u hierbij zit, houdt u s.v.p. uw mailbox en ook de spam box in de gaten. Wilt u dan alsnog uw toezegging doen of het ons laten weten als u geen mail heeft ontvangen en ook nog niet hebt toegezegd ?  U kunt reageren via cvk@dorpskerkrheden.nl of via 06 53391846

Wij hopen dat wij dan binnenkort de ontbrekende toezeggingen zo veel mogelijk ook hebben ontvangen. 

Alvast dank

Ook dit jaar is er weer een mooie film gemaakt waarin leden van onze kerk uitleggen waarom ze voor Kerkbalans geven. Bekijk deze film hier.

Meer informatie over de actie vindt u hier.

Werkgroep Kerkbalans.