Dorpskerk Rheden

Jonkvrouw Brantsen Centrum

Dorpsstraat 51
6991 HE  RHEDEN

Routebeschrijving

Dorpsstraat 70
6991 HH  Rheden

Routebeschrijving

Contactgegevens

Hieronder treft u een overzicht aan van de contactpersonen met telefoonnummers en/of e-mailadressen.
Als niet weet wie u kunt benaderen voor uw vraag, kunt u het contactformulier onderaan deze pagina invullen.

Kerkenraad

 

 

 

Predikant

vacature

 

 

Dagelijks bestuur

Johan Meurs

026 495 43 20

bestuur@dorpskerkrheden.nl

Pastoraat

Rients Stielstra

026-4954958

pastoraat@dorpskerkrheden

Diaconie

Kari van Hoytema

026 495 30 87

diaconie@dorpskerkrheden.nl

Kerkrentmeesters

Wilma ter Horst

026 364 44 69

cvk@dorpskerkrheden.nl

Jeugdraad

Marije Verkerk-Prins

026 848 63 38

jeugdraad@dorpskerkrheden.nl

Overig

     

Groep Cultuur

Wilma ter Horst

026 364 44 69

cultuur@dorpskerkrheden.nl

Kosters

Jos de Kreek

Harm Bleumink

Adri de Kort

026 495 26 06

026 495 24 39

026 495 34 59

koster@dorpskerkrheden.nl

Ledenadministratie

Jan en Marga Otter

026 495 51 39

ledenadmin@dorpskerkrheden.nl

Organisten

Piet Cnossen

Kees van den Haak

026 495 11 67

026 495 35 24

 

Preekvoorziening

Hans de Graaff

026 495 54 12

preekvoorziening@dorpskerkrheden.nl

Redactie Ontmoeting

Ineke van Huissteden

026 495 45 79

ontmoeting.rheden@gmail.com

Redactie Weekbericht

Ineke van Huissteden

026 495 45 79

weekbericht@dorpskerkrheden.nl

Webmasters

Kees van den Haak

Marret Uijl

 

webmaster@dorpskerkrheden.nl

Verhuur gebouwen

 

 

 

Dorpskerk (algemeen)

Jos de Kreek

026 495 26 06

verhuur@dorpskerkrheden.nl

Dorpskerk (cultureel)

Wilma ter Horst

026 364 44 69

cultuur@dorpskerkrheden.nl

Jonkvrouw Brantsen Centrum

Jan en Marga Otter

026 495 51 39

jbc@dorpskerkrheden.nl

Contactformulier

11 + 4 =