Dank voor alle betrokkenheid voor, tijdens en na onze bijzondere reis naar Rwanda. Wij nodigen u van harte uit voor de presentatie op zondag 1 oktober na de dienst. Dit wordt een presentatie met al onze persoonlijke ervaringen en een boel leuke foto’s.

Voor een eerste indruk het begin van ons reisverslag:

Vroeg opstaan en de reis begint
Voor de Rwandagangers was het een vroege start van de dag. Om half vier ’s ochtends stond iedereen in Utrecht klaar om aan ons avontuur te beginnen. Onze groep had even geduld nodig, maar uiteindelijk vertrok de bus naar Brussel, het begin van onze reis naar Rwanda.
Na een lange nacht arriveerde onze groep eindelijk bij het vliegtuig. De spanning steeg terwijl we ons klaarmaakten om aan boord te gaan. Het avontuur in Rwanda lonkte!
Na een veilige landing in Kigali, werden we verwelkomd door Help a Child Rwanda. …

Geen tijd, andere plannen of liever lezen? Lees dan hier het verslag, kijk de aftermovie hieronder.
Heeft u vragen dan kunt u terecht bij Tim, Eva, Jordin of Chris via rheden@worldservants.nl of 026 8448 060.

World Servants actiegroep Rheden