Ook voor deze week hebben we weer een Weekbericht gemaakt met actuele informatie over onze gemeente. In dit weekbericht vindt u onder andere informatie over de mogelijkheden om hulp te bieden aan vluchtelingen uit Oekraïne. Aanstaande zondag zou in de viering een kindje gedoopt worden. Iets wat in onze gemeente zelfden plaatsvindt. Ook een moment van hoop en blijdschap te midden van alle ellende die dagelijks op ons af komt. De ouders stellen zich in het Weekbericht voor. Door ziekte kan jan Willem helaas a.s. zondag niet voorgaan. In overleg met de ouders is de doopdienst verplaatst naar 3 april. Gelukkig is ds. Ida Eldering bereid om Jan Willem te vervangen. Het de tweede zondag van de veertigdagentijd. U bent allen welkom in de viering. De corona beperkingen zijn voor een groot deel opgeheven maar we vragen u nog wel om de basisregels in acht te nemen .

 

Klik hier voor het weekbericht

Klik hier voor de liturgie