De ‘Anders dan anders viering’ op zondag 19 maart in de Dorpskerk is precies zoals de naam doet vermoeden: dit uur op zondagmorgen zal anders dan anders zijn. De traditionele liturgie wordt losgelaten. De voorbereiding wordt gedaan door o.a. enkele (oud-)deelnemers van ‘Mensen in gesprek’, de gespreksgroep voor dertigers en veertigers van onze kerk.

Het thema van dit uur op zondagmorgen is Dankbaarheid. Op bijzondere en creatieve wijze zal het thema belicht worden. Er zal speciale aandacht besteed worden aan de kinderen, zij zijn van harte welkom met hun ouders, grootouders, broers, zussen, vrienden en vriendinnen. Voor de allerkleinsten is er oppas.

Kom deze zondagmorgen naar de Dorpskerk en laat je verrassen en inspireren, koffie en thee staan klaar!

Uiteraard is deze viering ook online mee te beleven of terug te kijken.