Deze zondag is de eerste zondag in het nieuwe jaar 2024. Het is ook de zondag waarop de overgangsperiode van het fusieproces met de kerk van Ellecom De Steeg van start gaat. Dit gebeurt met een gezamenlijke viering in de Elthetokapel in De Steeg. In deze viering gaat Jan Willem Overvliet voor. We starten het nieuwe jaar hoopvol op weg ,e,en kerkgemeenschap.
U bent van harte uitgenodigd deze vieringen bij te wonen in de kerk of via Kerkdienst Gemist. Als u de vering via “kerkdienst gemist ‘wilt volgen dan kunt u inloggen op onze website en klikt u  op “online itzending Ellecom de Steeg”‘  en kunt u de dienst bekijken.
Kijk hier voor de liturgie
Wij wensen u alle goeds voor 2024. 
Iedere week maken we een weekbericht waarin alle actuele informatie uit onze gemeente wordt vermeld. mocht u hierin geinteresserd zijn, stuur dan even een mail naar  weekbericht.rheden@gmail.com en u krijgt deze gratis toegestuurd per e-mail.