Dit weekend is de officiële start van de Actie Kerkbalans 2024. ‘Samen Verder’ is dit jaar het thema. Dit jaar zullen de kerken van Ellecom-De Steeg en Rheden fuseren, de Actie Kerkbalans is grotendeels samen door onze kerken georganiseerd.

Op zaterdag 13 januari zullen alle e-mails worden verstuurd. Als u uw ‘Kerkbalans’ digitaal ontvangt, houdt u dan uw mailbox in de gaten. De ervaring leert dat de e-mail in uw spambox terecht kan komen, houdt u die dus ook in de gaten. Ontvangt u ‘Kerkbalans’ op papier? Dan kunt u de envelop binnenkort verwachten.

Wij vragen uw ruimhartige steun voor onze kerken, zodat de kerken van Rheden, Ellecom en De Steeg in 2024 samen een levende, betrokken en gastvrije geloofsgemeenschap kunnen zijn en blijven.

Meer informatie over de Actie Kerkbalans 2024 kunt u hier vinden.